Typové projekty rodinných domů a jejich změny

Typové projekty rodinných domů jsou oblíbenou variantou, jak si pořídit vlastní dům s projektem za zvýhodněnou cenu. V této oblasti vám nabízíme jak vlastní typové projekty, tak i úpravy či zapracování změn v projektech od jiných projekčních společností.

Typové domy na klíč

Výhoda typových domů na klíč spočívá v tom, že projekt domu získáte rychle, za nižší cenu a můžete si vybrat široké nabídky návrhů. Typové projekty jsou oblíbenou variantou i pro ty klienty, kteří si výslednou stavbu nedokážou podle projektu představit (v tomto případě můžeme zajistit také 3D vizualizaci) – tyto projekty mají již řadu hotových realizací, a tak můžete získat reference od majitelů podobné stavby. Nevýhodou ovšem je, že model domu je kopírovaný a ztrácí se zde jedinečnost.

Naše kancelář se zaměřuje jak na typové projekty, tak na návrh originálních staveb. V případě, pokud máte již hotový typový projekt, zapracujeme do něj dispoziční změny a zajistíme osazení do pozemku.

Co obsahují typové projekty

Aby mohla být stavba z typového projektu zrealizována, je nezbytné připravit dokumentaci. V projekční a architektonické kanceláři ARCHITEP HK připravujeme jak kompletní projekty, tak jednotlivé části podle potřeb klienta.

  • Architektonicko – stavební řešení
  • Stavebně konstrukční řešení
  • Požárně bezpečnostní řešení
  • Technika prostředí staveb
  • Projekt situace stavby
  • Průkaz energetické náročnosti budovy

Ke všem těmto částem připravíme technické zprávy a výkresové části. Následně zajistíme inženýrskou činnost a autorský dozor.

Máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat.