Architektonické návrhy a studie

Pokud chcete realizovat stavbu včas, podle plánu a vyhnout se vedlejším výdajům, neměli byste zapomenout na architektonickou studii. Díky ní získá celý proces přesné obrysy a při samotné realizaci vás už nic nepřekvapí.

Vyřešíte tak nejen umístění a rozložení stavby, ale díky 3D vizualizaci získáte jasnou představu o finálním výsledku – a to nejen vy, ale i související profese.

Architektonické návrhy jsou základem

Architektonické návrhy jsou základním kamenem pro úspěšnou stavbu i rekonstrukci. Díky tomuto kroku je možné předejít nedostatkům a problémům, které jinak vznikají až při realizaci a stávají se nemalou položkou v celkovém rozpočtu. Tým z projekční kanceláře ARCHITEP HK s vámi projde možná řešení a navrhne nejlepší postup, aby celý proces proběhl hladce a podle vašich představ.

Co vám architektonický návrh přinese?

  • Spojíte své představy s mnohaletou praxí odborníků v oblasti architektury a projekce.
  • Díky odborným konzultacím a názorům z praxe získáte svůj projekt v několika variantách, které vám usnadní konečné rozhodnutí.
  • Díky promyšlenému plánování se důmyslně pracuje nejen s prostorem, ale i energetickou koncepcí a celkovými náklady stavby.
  • Praktické využití všech prostorů, práce se světlem, pozemkem a samozřejmě především s vašimi nároky.
  • Individuální řešení na míru, které oceníte v průběhu realizace i následném užívání stavby.

Územně plánovací dokumentace

Každý objekt, který se do území zanáší, podléhá územnímu plánování. Aby bylo možné stavbu zrealizovat, je nutné ke stavbě doložit územně plánovací dokumentaci, kterou stanovuje vyhláška. ARCHITEP HK pro vás připraví veškeré potřebné dokumenty a v případě zájmu zajistí i inženýring.

Máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat.