Konzultace a návrhy rodinných domů i dalších staveb

Při hledání nejlepšího možného řešení si zakládáme na důkladném poznání klientových představ, které doplníme naší mnohaletou zkušeností. Během schůzek navrhujeme a konzultujeme různé možnosti, abychom zajistili co nejlepší výsledek. Díky sehranému týmu a dlouholetým partnerům vám můžeme nabídnout odborné konzultace z oblastí architektury, stavebnictví, TZB, vizualizací, inženýringu, investiční výstavby či designu. 

Důkladné poznání projektu hned v počátku usnadní nejen samotné návrhy, ale i realizaci a zpříjemní následné užívání stavby.

Čím se zabýváme?

  • Poradenství a konzultace pro soukromé osoby, firmy a developery.
  • Zhodnocení investiční výstavy či rekonstrukce, studie proveditelnosti a výpočty návratnosti investic.
  • Návrhy rodinných domů, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb, sportovních areálů a administrativních budov.
  • Zhodnocení parcel či stávajících objektů a zajištění inženýrské činnosti.
  • Návrh a řešení designu interiéru.

Návrhy rodinných domů

Konzultujeme a zajišťujeme návrhy rodinných domů, ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci. V případě, pokud máte typový projekt, pomůžeme vám s jeho úpravou a umístěním na pozemku. Vše přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům tak, aby následné bydlení a užívání domu bylo komfortní a praktické.

Návrhy a realizace interiérů

Kromě stavebního a technického projektu stavby se zabýváme také návrhy interiérů. Zpracujeme nejen návrh, ale zkonzultujeme s vámi i výběr doplňků a barev. Navíc na celou realizaci dohlédneme a postaráme se o veškerou komunikaci s našimi partnery i dalšími dodavateli, kteří realizují jednotlivé práce. Díky tomu se můžete spolehnout na 100% výsledek.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!